چگونه برای یک کسب و کار خانگی شبکه فروش ایجاد کنیم؟

به گزارش مجله رویگری، خبرنگاران/البرز معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز از فراوری مجموعه ای تلویزیونی با موضوع آموزش کسب و کارهای تعاونی در استان البرز اطلاع داد و گفت: اولین قسمت این مجموعه روز دوشنبه 11 اسفند از سیمای البرز پخش خواهد شد.

چگونه برای یک کسب و کار خانگی شبکه فروش ایجاد کنیم؟

محمود شکریان در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به اهمیت آموزش برای فعالیت در کسب و کارهای تعاونی و خانگی گفت: بر همین اساس معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز یک مجموعه تلویزیونی و آموزشی در خصوص کسب و کارهای تعاونی در شش قسمت تهیه نموده است.

شکریان اضافه نمود: این مجموعه از سیمای البرز پخش می گردد و اولین قسمت آن با موضوع خوشه سازی و شبکه سازی در کسب و کارهای خانگی ساعت 15 روز دوشنبه 11 اسفند روی آنتن خواهد رفت.

وی ادامه داد: این مجموعه آموزشی تلویزیونی در شش قسمت تهیه و تدوین شده است که دکتر مسلم خانی تدریس آن را بر عهده دارد.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز توضیح داد: در این برنامه که با هدف معرفی کسب و کارهای تعاونی مهم و کارآمد فراوری و ارائه می گردد، موضوعات مختلف حوزه کسب و کار، شامل خوشه سازی و شبکه سازی در کسب و کارهای تعاونی، اصول و قواعد نگارش طرح کسب و کارهای تعاونی، خلاقیت و نوآوری در کسب و کارهای تعاونی، اخلاق حرفه ای در کسب و کارهای تعاونی، بازاریابی و فروش در کسب و کارهای تعاونی و اصول و قواعد برندسازی در کسب و کارهای تعاونی تشریح شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1404

به "چگونه برای یک کسب و کار خانگی شبکه فروش ایجاد کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه برای یک کسب و کار خانگی شبکه فروش ایجاد کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید