گرمخانه ها به خارج پایتخت منتقل می شوند؟

به گزارش مجله رویگری، جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ بر لزوم انتقال گرمخانه ها و شلترها به بیرون از شهر تهران تاکید کرد.

گرمخانه ها به خارج پایتخت منتقل می شوند؟

به گزارش مجله رویگری به نقل از ایسنا، سردار حمید هداوند در جلسه کمیته مقابله با عرضه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان تهران با تاکید بر اینکه باید هرچه سریعتر با هماهنگی لازم گرمخانه ها و شلترها به بیرون از منطقه شوش و هرندی منتقل شوند، گفت: سازمان های مداخله گر و نهادهای مسئول باید در این زمینه همکاری کنند تا این مراکز از محله ها خارج شده و حتی به بیرون از پایتخت منتقل شوند. چرا که وجود این مراکز موجب تردد و تجمع و حضور معتادان متجاهر در سطح شهر می شود.

سردار هداوند در ادامه صحبتش به اهمیت آموزش در پیشگیری از اعتیاد اشاره کرد و گفت: لازم است که والدین اطلاعات کافی در مورد عوارض، نشانه ها، راهکارهای درمانی پیشگیری از مصرف مواد مخدر و درمان آن داشته باشند. چراکه در این میان نقش خانواده ها بسیار موثر است.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه باید به جنبه سنی معتادان در بازپروی آنها توجه ویژه شود، افزود: این توجه سبب خواهد شد تا از بروز آسیب های ثانویه جلوگیری کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 970

به "گرمخانه ها به خارج پایتخت منتقل می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرمخانه ها به خارج پایتخت منتقل می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید