گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، دستیار: بازی با اندونزی برای ما اهمیت زیادی نداشت

به گزارش مجله رویگری، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر گفت: سخت ترین ملاقات ما برابر تیم چین است و باید برای این مسابقه آماده شویم.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، دستیار: بازی با اندونزی برای ما اهمیت زیادی نداشت

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با هزینه سفر بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی محمدرضا دستیار, سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر پس از برد تیمش برابر اندونزی گفت: همان طور که پیش بینی می کردیم بازی چندان سختی در پیش نداشتیم. این بازی برای ما اهمیت زیادی نداشت و ملاقات برابر تیم چین برای ما مهم است.

وی ادامه داد: سخت ترین ملاقات ما برابر تیم چین است و برای این مسابقه باید آماده شویم, به همین دلیل به بازیکنانی که در رقابت های دنیای آلمان حضور نداشتند در بیست دقیقه اول فرصت بازی دادم تا آماده شوند.

دستیار گفت: با تمام قدرت برابر همه تیم ها حاضر می شویم تا از عنوان چهارمی بسکتبال ایران در دنیا دفاع کنیم و بهترین نتیجه را در بازی های پاراآسیایی کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی مطرح نمود: سطح داوری در آسیا همواره پایین است اما در ملاقات امروز به دلیل اینکه تیم مقابل ما ضعیف بود اشتباهات داوری به چشم نخورد.

منبع: تسنیم
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 615

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، دستیار: بازی با اندونزی برای ما اهمیت زیادی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، دستیار: بازی با اندونزی برای ما اهمیت زیادی نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید