ادریس سینمای دنیا و 40 میلیون دلار یاری برای مبتلایان به کرونا

به گزارش مجله رویگری، ادریس البا و همسرش یک ماه پیش به ویروس کرونا مبتلا شده بودند و حالا دوران بهبودی را پشت سر می گذارند. بازیگر بریتانیایی با ایجاد صندوق یاری 40 میلیون دلاری به یاری مبتلایان می رود.

ادریس سینمای دنیا و 40 میلیون دلار یاری برای مبتلایان به کرونا

به گزارش خبرنگاران، مهر به نقل از هالیوود ریپورترنوشت: بازیگر سرشناس بریتانیایی می گوید زندگی اش پس از ابتلا به کرونا از این رو به آن رو شده است.

  • ادریس آلبا کرونا مثبت شد

ادریس البا می گوید گرچه وی و همسرش علایم تقریباً خفیفی از این ویروس را تجربه کردند اما زندگی آن ها پس از این دوره به طور کل از این رو به آن رو شده و آن ها دوره ترسناک، پرفشار و عصبی ای را پشت سر گذاشتند.

وی گفت: همه همین حس را دارند و این حس واقعاً دگرگون نماینده است.

این بازیگر بریتانیایی معتقد است با وجود همه نگرانی هایی که این بیماری دارد اما درس هایی هم دارد که باید آموخت و این همه گیری موجب می گردد به خاطر بیاوریم که جهان خیلی به آدم وقت نمی دهد. وی گفت: فکر می کنم باید جهان هر سال یک هفته به قرنطینه برود تا این دوره را فراموش نکنیم. همدیگر را فراموش نکنیم. من واقعاً این کار را می کنم.

البا و همسرش سابرینا پس از پشت سر گذاشتن این دوره با سازمان ملل وارد همکاری شدند تا درس هایی درباره چگونگی انتقال ویروس کرونا به کشاورزان و تولیدنمایندگان مواد غذایی در مناطق روستایی بدهند.

همسر البا تاکید نمود که مردم فراموش نموده اند که 80 درصد جمعیت فقیر در این مناطق روستایی زندگی می نمایند و ما واقعاً نگران آن ها هستیم و این صندوق را راه انداخته ایم تا به مردمی که دارند فراموش می شوند یاری کنیم.

البا و همسرش اکنون به عنوان سفیران نیکوکاری سازمان ملل با راه اندازی صندوق یاری 40 میلیون دلاری به صندوق توسعه کشاورزی سازمان ملل پیوسته اند.

این بازیگر معتقد است مردم ساکن مناطق روستایی و فقیر بیشتر از این شیوع آسیب می بینند. وی گفت در روستایی که کسی اسمش را نمی داند و در یک اتاق 6 نفر با هم زندگی می نمایند اصلاً فاصله گیری اجتماعی بی معنی و تقریباً خنده دار است.

البا و همسرش ریشه در آفریقا دارند و والدین البا از سیرالئون و غنا هستند و همسرش نیز از سومالی است. این زوج پیش تر در ماه دسامبر از سوی سازمان ملل به سیرالئون رفته بودند تا ببینند صندوق بین المللی توسعه کشاورزی چگونه به مردم یاری می نماید.

بازیگر بریتانیایی گفت به ویژه نگران فشار مالی است که بر مردم وارد می گردد و بر ضرورت برنامه ریزی برای آینده تاکید نمود.

البا و همسرش در نیومکزیکو بودند که به کرونا مبتلا شدند و دوره درمان را همانجا سپری کردند، اما آن ها قصد دارند به محض امکان پرواز، به لندن بازگردند. فرزند 6 ساله البا در لندن است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 878

به "ادریس سینمای دنیا و 40 میلیون دلار یاری برای مبتلایان به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادریس سینمای دنیا و 40 میلیون دلار یاری برای مبتلایان به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید