بازآموزی تورلیدرهای خبرنگاران

به گزارش مجله رویگری، همایش آشنایی با اصول کسب و کار درحوزه تورگردانی

بخش اول:

بازآموزی تورلیدرهای خبرنگاران

ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه، حدود 60 نفر از تورلیدرهای مجله رویگری به همراه همکاران ستادی مجله رویگری برای آغاز همایش در سالنی دور هم جمع شدند. مدرس این همایش آقای محسن فاتحی، معاون پشتیبانی مجله رویگری، بودند که سخنان خود را با گفتن از اهمیت آگاهی از راستا کسب و کار در حوزه تورگردانی و دسته بندی راهنمایان تور آغاز کردند. صحبت ها راجع به عمر مفید تورلیدری، برند شخصی در تورلیدری، میزان درآمد و دستمزد، خطرات این شغل و... ادامه پیدا کرد. در این میان فرصتی نیز برای پرسش و پاسخ قرار دادند و همین موضوع فضای همایش را بسیار گرم و پویا ساخت.

بخش دوم:

پس از یک استراحت کوتاه و پذیرایی، راجع به فعالیت های رسمی و غیررسمی در حیطه گردشگری و تورلیدری، مراحل تاسیس آژانس مسافرتی، انواع شغل در صنعت گردشگری و... بحث شد و در این میان تبادل نظرات و تجربیات بسیار جالب بود. حوالی ساعت 6 همایش به پایان رسید و همکاران دقایقی را به صحبت و گفتگوی صمیمانه با یکدیگر گذراندند.

هدف برگزاری همایش چه بود؟

شغل تورلیدری شغلی با استهلاک زیاد است؛ در این راستا آگاهی با راستا کسب و کار در حوزه تورگردانی باعث می شود افراد تصویر ذهنی شفافی برای آینده کاری خود بسازند. آشنایی با این موارد همچنین کمک می کند راهنمایان تور، علاقمندی های خود را در این راستا پیدا کنند و هدف گذاری موثرتری داشته باشند. این آگاهی باعث می شود انگیزه ها بهتر کشف شوند و با اراده قوی تری در راستا کسب و کار حرکت کنند.

اگر علاقمند به شغل تورلیدری هستید، پیشنهاد می کنیم مطلب چگونه تورلیدر شویم؟ را مطالعه کنید. اگر قصد همکاری با مجله رویگری به عنوان تورلیدر را دارید، نیز مطلب شرایط همکاری به عنوان تورلیدر در مجله رویگری راهنمای شما خواهد بود.

منبع: دالاهو
انتشار: 25 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 219

به "بازآموزی تورلیدرهای خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازآموزی تورلیدرهای خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید