همایشها و نمایشگاه ها

بخش&zwnjخصوصی در برابر ایدز چه مسئولیتی دارد؟

دومین نشست تخصصی مسئولیت اجتماعی با عنوان همبستگی جهانی و مسئولیت اجتماعی در قبال ایدز چهارشنبه 12 آذر به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود.

15 دی 1399

صدای آمریکا؛ سیمای ایران

اواخر آبان سال گذشته با وجود افزایش 200 درصدی قیمت بنزین و احتمال اعتراضات مردمی، رسانه ملی خالی از صدای مردم بود و خلاء محتوایی جهت توجیه افکار عمومی در صداوسیما و سایر مکتوبات کاملا به چشم می آمد؛ این درحالی بود که رسانه های معاند از ابتدای گرانی بنزین...

3 دی 1399

جزییات جدید از زمان پایان محدودیت کرونایی در کشور

تهران (پانا) - در اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا و در پاسخ به پیگیری های مردمی و مطالبات افکار عمومی در راستای قطع زنجیره انتشار و انتقال ویروس منحوس کرونا، کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی وزارت کشور اطلاعیه شماره 2 خود را در مورد طرح جامع مدیریت هوشمند...

1 دی 1399

متن پیش نویس نهایی سازمان ملل برای حل بحران یمن

مسئولین سازمان ملل با اشاره به کشته و زخمی شدن بیش از 1500 نفر فقط طی نُه ماه گذشته در یمن از ارائه نسخه سازمان ملل به عنوان پیش نویس توافق به طرفین درگیر در یمن برای ایجاد آتش بس و شروع رایزنی های سیاسی در این کشور خبر دادند.

19 آذر 1399

پوتین بر واکسیناسیون گسترده کرونا در روسیه تاکید نمود

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه بر لزوم اجرای واکسیناسیون گسترده کرونا در روسیه تا سرانجام امسال میلادی تاکید نمود.

17 آذر 1399

جانسون: انگلیس به مدت 4 هفته قرنطینه می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، همزمان با افزایش شمار مبتلایان به کووید -19 در انگلیس و به منظور جلوگیری از وارد آمدن فشار بر سیستم خدمات درمانی این کشور در مقابله با این بیماری، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس از برقراری قرنطینه 4 هفته ای در سراسر...

12 آذر 1399

حمله شدید اوباما به ترامپ؛ او مانند دیوانه ها رفتار می نماید

رئیس جمهور پیشین آمریکا ترامپ را به دروغگویی و رفتار های نامناسب این سمت متهم کرد.

1 آذر 1399

روشنای خاطره ها غرفه مجازی کتاب دفاع مقدس

رئیس حوزه هنری قزوین از برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب دفاع مقدس با عنوان روشنای خاطره ها اطلاع داد.

18 آبان 1399

رونمایی از دو موشک با حضور روحانی

امیر حاتمی در حاشیه جلسه دیروز هیات دولت در جمع خبرنگاران به ارائه گزارشی از پیشرفت های صنعت دفاعی در دولت پرداخت.

17 مهر 1399

تهیه بسته حمایتی گردشگری در پی شیوع موج دوم کرونا

معاون گردشگری کشور با اشاره به اهمیت همدلی و ارتباط دوسویه بین بخش دولتی و خصوصی بیان نمود: در شرایطی که با شیوع موج دوم کرونا به سمت تعطیلی بسیاری از مراکز گردشگری می رویم، قول هایی را از ریاست جمهوری برای تهیه بسته مخصوص حمایتی گردشگری گرفته ایم.

30 شهریور 1399

آیین های محرم در چارچوب دستورالعمل های ستاد ملی کروناست

معاون فرهنگی، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران منتظر اعلام ضوابط و چارچوب های برگزاری آیین های عاشورایی و عزاداری امام حسین (ع) از سوی نهادهای بالادستی از جمله ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

26 شهریور 1399

سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، دنیای علم و تکنولوژی با همه خدمات و امتیازاتش، بدون توجه به اصول اخلاقی، آسیب های متعددی را در زندگی فردی و اجتماعی بشر پدید می آورد، از این رو ترویج آموزه های اخلاقی حرفه ای ضرورتی مضاعف یافته است و به صورت خاص مراکز دانشگاهی با توجه...

2 شهریور 1399

اتحادیه اروپا: ساخت واکسن کرونا یکسال زمان می برد

آژانس بهداشتی اتحادیه اروپا پنجشنبه شب بیان کرد که واکسن کووید -19 در بهترین حالت ممکن، به یک سال زمان برای دریافت مجوز احتیاج دارد.

17 تیر 1399

فراخوان پویش گالری مجازی برای عکاسان تئاتر

فراخوان گام دوم پویش گالری مجازی برای تمامی عکاسان تئاتر منتشر شد.

3 تیر 1399

تعیین تکلیف شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد تا رزمایش بزرگ همدلی جهادگران دانشجو

هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه ها منتشر شد، برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را دربر گرفت و حائز اهمیت بود.

28 خرداد 1399

اعلام قیمت رهن و اجاره آپارتمان های 60 تا 500 متری فرمانیه

بیشتر محله های شمال تهران در گذشته بخشی از روستا و ده های حومه پایتخت محسوب می شدند که به دلیل برخورداری از شرایط جغرافیایی و آب و هوایی بسیار مطلوب، منطقه مناسبی برای ییلاق قشر مرفه، سفرهای کوتاه برای استراحت و تغییر آب وهوا به شمار می آمدند. ازآن جا...

16 خرداد 1399

نشست های خبری روزانه ترامپ درباره کرونا جمهوری خواستار را هم کلافه کرد

جمهوری خواستار آمریکایی ضمن انتقاد از نشست های خبری روزانه رئیس جمهور این کشور درباره ویروس کرونا، گفتند سخنانی که در این برنامه ها گفته می گردد از راستا اصلی خود خارج شده اند.

13 خرداد 1399

هشدار درباره احتمال ابتلای 200 هزار عربستانی به کرونا

وزارت بهداشت عربستان سعودی با استناد به چند پژوهش هشدار داد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا طی هفته های آینده، حداکثر به 200 هزار نفر می رسد.

10 خرداد 1399

نشست وزرای خارجه گروه 7 بدون توافق بر سر بیانیه مشترک انتها یافت

روزنامه واشنگتن پست گزارش داد نشست مجازی وزرای خارجه گروه 7 به دلیل مخالفت اعضا با پیشنهاد واشنگتن مبنی بر قید کردن عبارت ویروس ووهان بدون انتشار بیانیه به کار خود سرانجام داد.

26 اردیبهشت 1399

بیانیه وزارت دفاع روسیه درباره نتیجه مذاکرات مسکو و آنکارا پیرامون ادلب

وزارت دفاع روسیه با صدور بیانیه ای مذاکرات با ترکیه را سازنده خواند و گفت: بر اساس نتایج به دست آمده می توان همه توافق های قبلی را اجرایی کرد.

12 اردیبهشت 1399
تعداد: (73)