برای خانه خود آسپرین تجویز کنید

به گزارش مجله رویگری، همه ما در خانه خود در پی آرامش و حس خوب هستیم. ساده ترین راه برای ایجاد آرامش درخانه چیست؟

برای خانه خود آسپرین تجویز کنید

آینه ها یکی از اجزایی در دکوراسیون منزل هستند که اگر به درستی از آن ها استفاده گردد باعث شگفتی در خانه شما می شوند. در این مطلب از خبرنگاران به بیان نکات استفاده از آینه در دکور منزل می پردازیم.

آینه در دکور منزل

آینه ها فضای خانه شما را بزرگ و دلباز می نمایند و باعث می شوند که فضا روشن تر به نظر برسد. اگر آینه در جای مناسب خود قرار نگیرد تاثیری منفی در دکور منزل خواهد داشت. برترین مکان قرارگیری آینه کجاست؟ برای پاسخ این سوال تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

نشیمن

اتاق نشیمن یکی از برترین مکان ها برای استفاده از آینه است. شما می توانید یکی از دیوارهای نشیمن را به آینه اختصاص دهید. برای این کار می توانید آینه را در ابعاد مختلف روی آن نصب کنید یا اینکه آن را آینه کاری کنید. فقط حواستان به این موضوع باشد که هیچ گاه بر روی دو دیوار روبه روی هم قرار ندهید. چرا که باعث ایجاد هیجان و آشفتگی در فضا می گردد. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب این گیاهان آپارتمانی خانه شما را زیبا می نمایند سر بزنید.

اتاق خواب

استفاده از آینه در اتاق خواب بسیار رایج است. اما نکته مهم این است که باید در جای مناسبی آن را قرار دهید. هیچ گاه آینه رو مقابل تختخواب قرار ندهید. یکی از ایده ها برای استفاده از آینه این است که به صورت جزئی و تزیینی از آن بهره ببرید.

اتاق ناهارخوری

یکی از برترین مکان ها برای قرارگیری آینه اتاق ناهارخوری است. با انعکاس آن چیزی که در آینه است جریان فراوانی و انرژی را در خانه شما افزایش می دهد. فقط به این نکته توجه کنید آینه را در مقابل آینه قرار ندهید. باید در جای مناسبی قرار بگیرد.

آشپزخانه

یکی از نکات استفاده از آینه در دکور منزل اینکه استفاده از آن در آشپزخانه توصیه نمی گردد و ممکن است خطرآفرین هم باشد. در صورتی که می خواستید حتما آینه داشته باشید می توانید در ابعاد خیلی کوچک و به صورت تزیینی از آن بهره ببرید.

فضای ورودی

قرار دادن آینه در ورودی اصلی به دلایل زیر پیشنهاد می گردد.

  • باعث روشن شدن ورودی خیلی کوچک می گردد.
  • برای چک کردن ظاهر قبل از خروج از خانه مناسب است.
  • حسی از لوکس بودن را به خانه شما می دهد.

حتما به این موضوع توجه کنید که آینه در مقابل درب ورودی قرار نگیرد. بهتر است آن را بر روی دیوار کنار درب ورودی نصب کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب این رنگ نشیمن شما را لوکس و زیبا می نماید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 17 خرداد 1401 بروزرسانی: 17 خرداد 1401 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1955

به "برای خانه خود آسپرین تجویز کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای خانه خود آسپرین تجویز کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید