بهره برداری از ساختمان جدید سرای محله گلشن

به گزارش مجله رویگری، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 تهران از تکمیل، بازسازی و تعمیرات اساسی در سرای محله گلشن اطلاع داد و گفت: با بازسازی و نوسازی ساختمان سرای محله گلشن؛ خدمات فرهنگی، اجتماعی شهرداری منطقه در این محله توسعه می یابد.

بهره برداری از ساختمان جدید سرای محله گلشن

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، محمد خادمی با اشاره به فعالیت های سراهای محله ها در شهر گفت: سراهای محلات به عنوان نهادی که از ظرفیت های مادی و معنوی موجود در محله برای بهبود شرایط آن استفاده می نماید، مشارکت مردمی را در اداره محله سبب می گردد و این امری مهم است که نمی توان از آن به راحتی گذشت.

او ادامه داد: در این راستا رسیدگی به سراهای محلات در نواحی نه گانه منطقه 4 از اموری است که همیشه بدان توجه شده و در نخستین گام سرای محله گلشن که در گذشته به عنوان ساختمان مرکز خدمات رفاهی استفاده می شد، پس از تعمیراتی به عنوان سرای محله گلشن در حال خدمات رسانی به شهروندان است.

خادمی با اشاره به این اقدامات گفت: رنگ آمیزی کامل ساختمان، جمع آوری حفاظ پنجره ها، تعمیرات اساسی محل نگهبانی، بازپیرایی فضای سبز محوطه، تعمیر سقف کاذب ساختمان و سالن آمفی تئاتر از جمله اقدامات اجرا شده در ساختمان جدید سرای محله است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 4 در ادامه اضافه نمود: هم اکنون سرای محله گلشن جهت فعالیت دستگاه های خدمات رسان همچون اورژانس، دفتر توسعه محلی، مدیریت نو آوری شهری و استفاده شهروندان از کتابخانه شهید آوینی در این سرا در حال خدمت رسانی است.

خادمی در خاتمه با اشاره به کلاس های آموزشی سرای محلات گفت: به منظور توسعه خدمات اجتماعی و رفاهی برای شهروندان در سراهای محله های بیست گانه منطقه 4 کلاس های گوناگون آموزشی در حال برگزاری است که امروزه به دلیل شیوع ویروس کرونا این کلاس ها به صورت مجازی برگزار و به وسیله سراهای محلات به شهروندان اطلاع رسانی می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1199

به "بهره برداری از ساختمان جدید سرای محله گلشن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از ساختمان جدید سرای محله گلشن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید