بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

روحانی: سال 99 سال افتتاح طرح های بزرگ و تحول در زندگی مردم خواهد بود

رئیس جمهور در پیام نوروزی خود با بیان اینکه وحدت، اتحاد و اخلاق است که می تواند آینده خوبی را برای ما بسازد، تأکید کرد: سال 99 سال افتتاح طرح های بزرگ، سال رونق با کمک همه مردم در بخش اقتصاد و سال تحول در زندگی مردم و روابط اقتصادی ما با جهان و تعاملات ما...

19 اردیبهشت 1399

احداث 3هزار واحد مسکونی برای زلزله زدگان بشاگرد

خبرنگاران: فرماندار بشاگرد: در راستای بازسازی مناطق زلزله زده این شهرستان درحال حاضر 3هزار مسکن درحال ساخت داریم که از این تعداد 2500واحد اسکلت سازی شده است.

9 اردیبهشت 1399

طرح استراتژیک بین المللی سازی دانشگاه شهید چمران تدوین شد

مدیر دفتر همکاری های علمی و بین الملل دانشگاه شهید چمران اهواز از تهیه طرح استراتژیک بین المللی سازی این دانشگاه با چشم انداز پنج ساله اطلاع داد.

4 فروردین 1399

128 نفر گردشگر خارجی در آبان ماه سال جاری از نهبندان بازدید کردند

سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نهبندان از بازدید 128 گردشگر خارجی در قالب 18 تور از آثار و جاذبه های طبیعی و تاریخی شهرستان نهبندان اطلاع داد.

4 اسفند 1398

کوچه قورباغه در تهران کجاست؟

اهالی محله دزاشیب می دانستند با هر قدمی که در کوچه آشتی کنان بردارند چند قورباغه به هوا بلند می گردد و صدایشان سکوت کوچه را می شکند. به همین دلیل به آن کوچه قورباغه می گفتند. باغ دوقلو و کوچه حمام و سرآسیاب هم از دیگر کوچه های محله بود که بر اثر گذر زمان...

3 اسفند 1398

بیشترین استفاده شهروندان ورامینی از ناوگان حمل ونقل عمومی

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری ورامین گفت: پس از افزایش و اصلاح قیمت بنزین، میزان استفاده شهروندان ورامینی از ناوگان حمل ونقل عمومی افزایش یافته و این در حالی است که ناوگان اتوبوس و مینی بوس شهرستان فرسوده است.

20 بهمن 1398

ریزش سقف کلاس درس، دانش آموز را راهی بیمارستان کرد

ریزش بخشی از سقف مدرسه ابتدایی فاطمه زهرا(س) در منطقه 10 آموزش و پرورش شهر تهران، یک دانش آموز دختر این مدرسه را روانه بیمارستان کرد.

4 بهمن 1398

حمله وزیر دفاع آمریکا به چین و روسیه

به گزارش خبرنگاران به نقل از سَوث چاینا مورنینگ پُست، مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا در سخنانی با تکرار مواضع خصمانه خود علیه پکن و مسکو خاطرنشان کرد: چین و روسیه به سرعت در حال نوسازی نیروهای مسلح و توسعه توانمندی های خود در حوزه های فضا و سایبر هستند و...

2 دی 1398

مدارس سنگی استان باید نوسازی شوند

خبرنگاران/کردستان مدیر کل آموزش و پرورش کردستان، با اشاره به برنامه ریزی برای بازسازی مدارس سنگی، گفت: 130 مدرسه سنگی با 417 کلاس درس به 117 میلیارد تومان اعتبار مورد احتیاج است.

17 آذر 1398