بهروزی راد: شانس طلای پارالمپیک معرفی شدم اما مدعی آن نیستم

به گزارش مجله رویگری، شهلا بهروزی راد در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص آخرین شرایط خود بعد از آسیب دیدگی که دچار آن شده بود، پیگیری تمریناتش در تهران و اعزامی که برای حضور در کاپ جهانی مجارستان دارد، شرح داد و تاکید نمود که فرایند آماده سازی اش برای حضور در بازی های پارالمپیک خیلی تند پیش نمی رود اما راضی کننده است.

بهروزی راد: شانس طلای پارالمپیک معرفی شدم اما مدعی آن نیستم

وی به مصدومیتی که در جریان تمرینات شخصی اش دچار آن شد، اشاره نمود و یادآور شد: در ایامی که به خاطر کرونا مجبور به پیگیری تمرینات در خانه بودم از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی شدم. مصدومیت خیلی زیاد و جدی نبود اما بعد از شروع اردوها در کرمانشاه و پیگیری جدی تر تمریناتم، شدت پیدا کرد طوریکه احتیاج به درمان پیدا کردم. این اقدام را از 20 تیرماه که به تهران آمدم، انجام دادم. دو هفته دور از تمرین فقط فیزیوتراپی کردم.

این ملی پوش پاراکانو با تاکید بر اینکه به لحاظ آسیب دیدگی و نسبت به چند هفته قبل شرایط خیلی بهتری دارد، گفت: در کل 2 ماه درگیر مصدومیتم بود اما با همراهی فدراسیون جانبازان و معلولان، کمیته ملی پارالمپیک و سرمربی ام وضعیتم خیلی بهتر شده است. مشکل خاصی ندارم و این روزها در دریاچه آزادی تمریناتم را زیر نظر مسعود مهدوی نیا (سرمربی تیم ملی پاراقایقرانی) دنبال می کنم.

وی در خصوص شرایط تمرینی اش در دریاچه آزادی نیز گفت: در قالب اردوی غیرمتمرکز تمریناتم را دنبال می کنم. این اردو هم ویژه من است که سهمیه پارالمپیک را در اختیار دارم. سایر ملی پوشان هم البته رفت و آمدهایی به دریاچه دارند اما در اردو نیستند.

بهروزی راد همچنین با اشاره به اینکه کمیته ملی پارالمپیک نامش را در فهرست ورزشکاران شانس مدال طلا در بازی های پارالمپیک توکیو قرار داده است، تاکید نمود: خودم را در این زمینه و اینکه حتماً در توکیو مدال طلا می گیریم، مدعی نمی دانم اما با توجه به شرایطم و اینکه انگیزه زیادی دارم، دستیابی به آن را دور از دسترس نمی بینم.

این پارالمپین کشورمان ادامه داد: من با نتیجه ای ایده آل برای پارالمپیک ریو کسب سهمیه کردم اما در آن بازی ها نتوانستم عملکرد خوبی داشته باشم. هنوز بعد از گذشت چهار سال از عملکردم در ریو و اینکه چه شد که حتی به فینال هم نرسیدم، متعجبم. اصلاً دوست ندارم از پارالمپیک ریو و تجربه تلخم در آن بازی ها حرفی بزنم اما در خصوص پارالمپیک توکیو و عملکرد احتمالی ام در این بازی ها هم صحبتی نمی کنم.

وی توضیح داد: در کل قبل از مسابقات کمتر حرف می زنم و بیشتر تمرین می کنم. در خصوص توکیو هم بعد از برگزاری بازی ها حرف هایم را می زنم. فعلاً تمرکزم روی کارم است و اینکه بتوانم آمادگی لازم برای کسب بهترین نتیجه ممکن در توکیو را به دست بیاورم.

بهروزی راد یادآور شد: در مجموع با توجه به بحران کرونا و تاثیر بدی که روی تمام فعالیت ها و برنامه هایم گذاشته و اینکه مدتی را هم با مصدومیت گذراندم، فرایند تمریناتم کُند پیش می رود اما از شرایط کلی ام راضی هستم.

تنها نماینده پاراقایقرانی ایران در پارالمپیک توکیو در پایان در خصوص حضورش در کاپ جهانی مجارستان که اوایل مهرماه انجام می گردد نیز گفت: برگزارکنندگان این رقابت ها تنها از پارالمپین ها یا ورزشکاران صاحب مدال جهانی برای حضور در این رقابت ها دعوت نموده اند. من هم به عنوان یکی از دارندگان سهمیه پارالمپیک توکیو و به عنوان تنها ایرانی دعوتنامه آنها را گرفته ام. خوشبختانه شورای برون مرزی با این اعزام موافقت نموده و قرار است همراه با سرمربی تیم ملی در آن شرکت داشته باشم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1088

به "بهروزی راد: شانس طلای پارالمپیک معرفی شدم اما مدعی آن نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهروزی راد: شانس طلای پارالمپیک معرفی شدم اما مدعی آن نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید