تور ایتالیا ارزان: تخفیف ویژۀ داناپلاس ایرانسل برای آموزش آنلاین

به گزارش مجله رویگری، داناپلاس، پلتفرم آموزش آنلاین ایرانسل، دریافت خدمات این پلتفرم با تخفیف ویژه را امکان پذیر نموده است.

تور ایتالیا ارزان: تخفیف ویژۀ داناپلاس ایرانسل برای آموزش آنلاین

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دانا پلاس، این امکان را برای مشترکان تازه خود فراهم نموده تا طرح های A (20 نفره)، B++ (100 نفره)، F (300 نفره)، A (50 نفره)، C (20 نفره) و B (50 نفره) این پلتفرم را با 40 درصد تخفیف، تهیه و فعال نمایند.

این طرح های تخفیفی، به مناسبت گرامی داشت روز دانش آموز و روز دانشجو، با هدف یاری به توسعۀ آموزش آنلاین در شرایط همه گیری بیماری کرونا، از 13 آبان، روز دانش آموز، تا 16 آذر، مصادف با روز دانشجو، برای مشترکان تازه دانا پلاس، قابل فعال سازی و به مدت یک ماه از زمان فعال سازی، قابل استفاده است.

با یکپارچه سازی بستر برگزاری کلاس آنلاین داناپلاس با سامانه های مدیریت آموزشی، امکاناتی مانند برگزاری آزمون های آنلاین، ارسال انواع مختلف فایل، تعریف و پیگیری تکالیف، پروژه و بسیاری امکانات دیگر، در دسترس مراکز آموزشی قرار گرفته است.

دانا پلاس ایرانسل، یکی از پلتفرم های اصلی شبکۀ دانا، زیرساخت اختصاصی آموزش هوشمند کشور، برای آموزش آنلاین و برگزاری نشست های مجازی و وبینار است که به وسیله ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای یاری به تحقق عدالت ارتباطی و آموزشی ارائه شده است. دانا پلاس، 14 مهرماه 1399، در قالب آیین بهره برداری از طرح های ملی کشور، با حضور رئیس جمهوری و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وقت، افتتاح شد.

علاقه مندان به ثبت نام و استفاده از امکانات پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین، جلسه آنلاین و وبینار داناپلاس، می توانند به وب سایت این پلتفرم به نشانی plus.danaapp.ir مراجعه نمایند.

امکانات ویژۀ داناپلاس برای مراکز آموزشی

داناپلاس ایرانسل، با هدف تسهیل در استفادۀ یکپارچه از سامانه های مدیریت آموزشی و بستر برگزاری کلاس های آنلاین، رابط برنامه نویسی کاربردی (API) خود را ارائه نموده است. با استفاده از این امکان، مراکز آموزشی می توانند به آسانی، سامانۀ مدیریت آموزشی خود را به بستر داناپلاس متصل نمایند. به این ترتیب، مراکز آموزشی احتیاج به ایجاد مجدد حساب کاربری برای دانش آموزان و معلمان و تعریف دوبارۀ محتوای دروس نخواهند داشت. از این طریق، هر مرکز آموزشی می تواند سامانۀ مدیریت آموزشی خود، شامل اطلاعات آموزشی دانش آموزان، دوره های آموزشی، آزمون های برگزار شده و بسیاری موارد دیگر را به بستر برگزاری کلاس آنلاین داناپلاس متصل نموده و از سرورهای قدرتمند داناپلاس برای برگزاری کلاس بهره مند گردد. اطلاعات بیشتر در این زمینه، در بخش توسعه دهندگان در وب سایت داناپلاس، به نشانی danaplus.net/developers در دسترس است.

داناپلاس بعلاوه امکان شخصی سازی برند، لوگو و فایل ارائۀ موجود روی صفحه را برای مؤسسه های آموزشی و اشخاص فراهم نموده است. با استفاده از این امکان، نام و لوگوی مؤسسه، می تواند جایگزین اطلاعات مربوط به داناپلاس گردد و کاربران، تجربۀ کاربری یکپارچه ای را تجربه نمایند.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1778

به "تور ایتالیا ارزان: تخفیف ویژۀ داناپلاس ایرانسل برای آموزش آنلاین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا ارزان: تخفیف ویژۀ داناپلاس ایرانسل برای آموزش آنلاین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید