تعلیق یک جلسه محرومیت بازیکن مس رفسنجان و جریمه رایکای بابل

به گزارش مجله رویگری، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از تعلیق شش ماهه یک جلسه محرومیت مدافع مس رفسنجان خبر داد.

تعلیق یک جلسه محرومیت بازیکن مس رفسنجان و جریمه رایکای بابل

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را درخصوص تیم های فوتبال صادر کرد که به شرح زیر است:

دیدار تیم های نود ارومیه و رایکای بابل برگزار گشت و از سوی مهدی بهاری، منتسب به تیم نود ارومیه تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری با یکی از اعضای تیم مقابل رخ داد. وی به مدت چهار جلسه از حضور در استادیوم های ورزشی محروم است و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند (این رأی قابل تجدید نظر است).

احد کریمی، یکی از عوامل تیم نود ارومیه به دلیل فحاشی و رفتار غیر ورزشی با تیم مقابل، به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند (این رأی درخصوص محرومیت قابل تجدید نظر است).

حسین نادم، بازیکن تیم رایکای بابل نیز به دلیل فحاشی به تیم مقابل، به سه جلسه محرومیت و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد (این رأی در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر است).

تیم رایکای بابل به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری، باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

دیدار تیم های هوادار و مس کرمان در حالی برگزار گشت که از سوی علی رمضانی مدیر تیم مس کرمان، تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین و اهانت به داور بازی پس از سرانجام مسابقه رخ داد. وی به سه جلسه از ورود به استادیوم های ورزشی محروم بوده و باید 51 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند (این رأی قابل تجدید نظر است).

شاه آبادی، مربی تیم مس کرمان نیز به دلیل اهانت به داور بازی، به مدت دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند (این رأی در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر است).

پس از گذراندن یک جلسه محرومیت و ارائه درخواست بخشش از سوی عقیل کعبی، بازیکن تیم صنعت مس رفسنجان به کمیته انضباطی، این کمیته پس از بررسی گفت به استناد ماده 107 مقررات انضباطی، ضمن موافقت و با توجه به تحمل یک جلسه از محرومیت و مشروط به واریز جریمه نقدی به میزان 500 میلیون ریال، یک جلسه محرومیت باقیمانده را برای مدت 6 ماه از تاریخ صدور این دادنامه با تعلیق روبرو کرد و این بازیکن در صورت تحقق شرط پرداخت جریمه نقدی، تیم مربوطه را می تواند همراهی کند. چنانچه در مسابقات بعدی هر گونه تخلفی از سوی این بازیکن رخ دهد، علاوه بر تنبیه، از قرار تعلیق صادره رفع اثر و محرومیت اجرا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1446

به "تعلیق یک جلسه محرومیت بازیکن مس رفسنجان و جریمه رایکای بابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق یک جلسه محرومیت بازیکن مس رفسنجان و جریمه رایکای بابل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید