حجم دانلود Zenless Zone Zero روی موبایل، کامپیوتر و PS5 چقدر است؟

به گزارش مجله رویگری، بازی زنلس زون زیرو (Zenless Zone Zero) آخرین بازی ساخته شده به وسیله شرکت میهویو (miHoYo)، شرکت سازنده بازی گنشین ایمپکت (Genshin Impact) است. شرکت میهویو در این مدت پیشرفت خوبی در ساخت بازی داشته و این پیشرفت به طور کامل در بازی زنلس زون زیرو تعیین است.

حجم دانلود Zenless Zone Zero روی موبایل، کامپیوتر و PS5 چقدر است؟

این بازی از لحاظ طراحی شباهت زیادی به بازی گنشین ایمپکت است. به نوعی شرکت میهویو در کوشش است تا سبک خاص طراحی انیمیشن خود را حفظ کند و به همین علت بیشتر بازی های این شرکت حالت انیمه گونه داشته و مشابه گنشین ایمپکت هستند. بازی زنلس زون زیرو از لحاظ سبکی در سبک نقش آفرینی و ماجراجویی است. در نتیجه کاربران با سبکی آشنا روبرو هستند. با این حال این بازی در فضا جریان داشته و از لحاظ محیط با گنشین ایمپکت به طور کامل تفاوت دارد.

بازی زنلس زون زیرو در حال حاضر در دسترس است. در نتیجه شما می توانید این بازی را به راحتی از فروشگاه های مختلف دریافت نموده و از تجربه آن لذت ببرید. این بازی برای پلی استیشن 5، کامپیوتر و پلتفرم موبایل موجود بوده که کاربران هر پلتفرم می توانند آن را به راحتی دانلود نموده و آغاز به بازی بکنند.

از لحاظ حجم، بازی زنلس زون زیرو چندان سنگین نیست. با این حال حجم این بازی با توجه به گرافیک و پلتفرمی که در آن قرار گرفته است فرق دارد. با توجه به اینکه گرافیک این بازی روی پلتفرم کامپیوتر بیشتر از پلتفرم موبایل است، قطعاً شما با حجم بیشتری روی این پلتفرم روبرو خواهید شد. نکته جالب اینجاست که این دو پلتفرم از لحاظ محتوا تقریباً یکسان هستند ولی این تفاوت گرافیکی و موارد دیگر باعث شده که از لحاظ میزان تفاوت زیادی داشته باشند.

حجم بازی Zenless Zone Zero روی کامپیوتر

بازی زنلس زون زیرو روی کامپیوتر حجم نسبتاً زیادی دارد. اول اینکه برای دانلود این بازی شما باید لانچر HoYoPlay را داشته باشید. پس از آن باید بازی را پیدا نموده و آن را دانلود کنید. فرایند دانلود نیز بسیار راحت و سر راست بوده و پیچیدگی چندانی ندارد. در زمینه حجم مورد احتیاج شرایط کمی فرق دارد.

  • حجم مورد احتیاج برای دانلود بازی: 115 گیگابایت
  • حجم بازی پس از دانلود: 50 تا 57 گیگابایت

اگر توجه کنید شرکت سازنده حجم مورد احتیاج را چیزی بیشتر از حجم اصلی بازی اعلام نموده است. حال امکان دارد که در آینده با به روزرسانی این بازی حجم بیشتری پیدا کند یا اینکه شرکت برای اینکه فشار بیش از حد به دستگاه وارد نگردد چنین عددی را اعلام نموده است.

حجم مورد احتیاج برای دانلود بازی Zenless Zone Zero روی پلی استیشن 5

برای دانلود این بازی روی پلی استیشن 5 هدایت خاصی وجود ندارد. شما تنها یک راه دارید و آن هم ورود به فروشگاه سونی روی این دستگاه و سرچ برای زنلس زون زیرو است. زنلس زون زیرو در پلتفرم پلی استیشن حدود 55 گیگابایت حجم داشته که با نسخه کامپیوتر برابر می نماید. در نتیجه می توان گفت که از لحاظ گرافیکی این دو پلتفرم به هم نزدیک هستند.

حجم بازی Zenless Zone Zero برای موبایل

همانطور که گفتیم حجم بازی زنلس زون زیرو روی پلتفرم موبایل به مراتب کمتر از کامپیوتر است. با این حال به عنوان یک بازی موبایل این بازی حجم زیادی داشته و یکی از عناوین سنگین هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ حجمی به شمار میرود. مخصوصاً اینکه شرکت سازنده یک دنیای گسترده را برای این بازی در نظر گرفته که باعث می گردد بسیاری از دستگاه ها در اجرای آن با چالش روبرو باشند.

حجم بازی برای دستگاه های اندروید

اول از همه برای دانلود این بازی شما کار زیادی نباید انجام دهید. تنها وارد پلی استور گوگل شده و نام بازی را سرچ کنید. پس از آن به راحتی می توانید آن را دانلود کنید. مورد بعدی بحث حجم است.

  • حجم مورد احتیاج برای دانلود بازی: 20 گیگابایت
  • حجم بازی پس از دانلود: 17 تا 20 گیگابایت

این نکته بسیار جالب است که شرکت سازنده در زمینه موبایل اضافه اعلام ننموده است. حجم بازی روی پلتفرم موبایل دقیقاً چیزی است که در توضیحات بازی گفته شده که نشان می دهد در این بخش ما با حجم اضافه روبرو نیستیم. دقت کنید که 20 گیگابایت برای یک بازی موبایل نسبتاً زیاد است و در نتیجه بازی زنلس زون زیرو یک عنوان سنگین است.

حجم بازی برای دستگاه های اپل

برای دانلود بازی روی دستگاه های اپل شما وارد اپ استور شده و نام این بازی را سرچ می کنید. پس از آن به راحتی آن را دانلود نموده و از تجربه زنلس زون زیرو روی دستگاه خود لذت می برید. در خصوص حافظه شرایط تقریباً مشابه اندروید است.

  • حجم مورد احتیاج برای دانلود بازی: 26 گیگابایت
  • حجم بازی پس از دانلود: 20 تا 22 گیگابایت

نکته جالب اینجاست که حجم مورد احتیاج برای دانلود بازی زنلس زون زیرو روی دستگاه های اپل بیشتر از دستگاه های اندروید است. به طور کلی سیستم اپل بهینه تر بوده و به همین علت معمولاً عناوین حجم کمتری روی آن دارند ولی در خصوص زنلس زون زیرو این موضوع صدق نمی نماید.

منبع: Sportskeeda

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 16 تیر 1403 بروزرسانی: 16 تیر 1403 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 2210

به "حجم دانلود Zenless Zone Zero روی موبایل، کامپیوتر و PS5 چقدر است؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "حجم دانلود Zenless Zone Zero روی موبایل، کامپیوتر و PS5 چقدر است؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حجم دانلود Zenless Zone Zero روی موبایل، کامپیوتر و PS5 چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید