رئیس باشگاه لیون: بنزما از منچستریونایتد پیشنهاد بهتری داشت اما رئال را انتخاب کرد، خواستار بازگشت او هستیم

به گزارش مجله رویگری، رئیس تیم پیشین کریم بنزما فاش کرد که این مهاجم فرانسوی با وجود دریافت پیشنهادی بهتر از شیاطین سرخ، ترجیح داد به کهکشانی ها ملحق گردد.

رئیس باشگاه لیون: بنزما از منچستریونایتد پیشنهاد بهتری داشت اما رئال را انتخاب کرد، خواستار بازگشت او هستیم

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش مجله رویگری، ژان میشل اولا، رئیس باشگاه لیون، کریم بنزما را بیش از پیش نزد طرفداران رئال محبوب کرد. او که سال 2009 این مهاجم فرانسوی را در ازای 35 میلیون یورو به رئال مادرید فروخت، فاش کرد این بازیکن 31 ساله در حالی کهکشانی ها را به عنوان مقصد بعدی اش انتخاب نموده است که منچستریونایتد هم مشتری او بود و تصمیم داشت پول بیشتری بایت خرید او به لیون بپردازد.

اولا گفت: زمانی که کریم به من گفت که می خواهد از لیون برود، برای او دو پیشنهاد دریافت کردیم. یکی از منچستریونایتد و دیگری از رئال مادرید. کریم همان کاری را کرد که نبیل فکیر انجام داد. او به دیدن من آمد تا حرفش را بزند. این هم به خاطر آن بود که رابطه میان ما و بازیکنان خوب بود و اعتمادی که آنها به مدیران باشگاه داشتند، زیاد بود. او به من گفت رؤیایم بازی در رئال مادرید است. به همین دلیل هم ما او را به رئال مادرید فروختیم با اینکه منچستریونایتد پیشنهاد بهتری ارائه نموده بود.

10 سال از زمانی که بنزما به رئال مادرید پیوست می گذرد و به نظر نمی رسد که این باشگاه در آینده ای نزدیک قصد فروش او را داشته باشد. با این حال ژان میشل اولا اعتراف کرد که از مدتی پیش دست به کار شده تا بتواند این بازیکن فرانسوی را به لیون برگرداند.

وی در این باره گفت: بازگشت کریم به لیون اتفاقی غیرممکن نیست. ما سال گذشته با مدیربرنامه های او صحبت کردیم، اما در رئال مادرید یکسری تغییرات صورت گرفت که باعث شد این مذاکرات به جایی نرسد. کریم بازیکنی بی نهایت بااستعداد و یکی از بهترین بازیکنان فرانسه است. در حال حاضر امکان بازگشت او به لیون نیست، اما اگر فردا موقعیتش فراهم گردد، او را برمی گردانیم. جونینیو (مدیر ورزشی باشگاه لیون) دوست دارد کریم برگردد و وقتی که جونینیو چیزی می گوید، دوست دارد که عملی گردد.

بنزما در فاصله سال های 2005 تا 2009 برای لیون بازی کرد و دوران حرفه ای بازیگری اش را در این تیم استارت زد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 510

به "رئیس باشگاه لیون: بنزما از منچستریونایتد پیشنهاد بهتری داشت اما رئال را انتخاب کرد، خواستار بازگشت او هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس باشگاه لیون: بنزما از منچستریونایتد پیشنهاد بهتری داشت اما رئال را انتخاب کرد، خواستار بازگشت او هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید