منتظری: بازیکنان را مقابل هوادار قرار ندهید، مردم باید بدانند در استقلال چه خبر است

به گزارش مجله رویگری، مدافع استقلال می گوید پولی که به حساب هم تیمی هایش ریخته شده، باید 40 روز پیش به آن ها داده می شد.

منتظری: بازیکنان را مقابل هوادار قرار ندهید، مردم باید بدانند در استقلال چه خبر است

به گزارش خبرنگاران، پژمان منتظری بعد از پیروزی تیمش مقابل سپیدرود رشت درباره خداحافظی خسرو حیدری از فوتبال گفت: خسرو کسی بود که من قلبا او را دوست داشتم و او فوتبال را با مسئولیت بازی می کرد. من به او اعتقاد داشتم و همیشه با تمام وجود بازی می کرد و استقلال را دوست داشت. امروز واقعاً دل خود من هم گرفته بود. به او تبریک می گویم که این تصمیم را با شجاعت گرفت. این افتخار نصیب هرکسی نمی شود که مقابل هواداران خودی از فوتبال خداحافظی کند. برای او آرزوی موفقیت می کنم و برایش شادمان هستم. امیدوارم زود برشود و به زودی او را ببینیم.

او اضافه نمود: اما درباره اتفاقات اخیر باید بگویم که بازیکنان شرمنده و ناراحت هستند. یک ماه است که می خواهد این اتفاق رخ دهد و ما جلویش را گرفتیم. به جایی رسیدیم که داخل تیم داشت اختلاف می افتد. سه چهار نفر مقابل این قضیه را گرفته بودم. من روبروی بازیکنان نیستم و نبوده ام و کنار آن ها بوده ام. بحث بازیکنان مالی نبوده است. پولی که باید 40 روز پیش به تیم تزریق می شد، این اتفاق نیافتاد. الان به آن پول نیازی نداریم. چهل روز پیش باید این پول تزریق می شد. ما با 32 درصد دریافتی در کورس قهرمانی بودیم. مگر می شود چنین چیزی؟ چه چیزی باید گفت؟ چه کسی مقصر است؟ الان پول را دادید، به چه دردی می خورد؟ حرف برای گفتن زیاد است. من زیاد به فضای مجازی نمی روم. من نیازی به این پول ندارم ولی مردم باید بدانند در تیمشان چه اتفاقی می افتد.

مدافع استقلال در پاسخ به این سوال که اگر پول به استقلال زودتر تزریق می شد، تیمش امکان قهرمانی را داشت، گفت: من می گویم اگر یک درصد بازیکن انگیزه می گرفت و می توانست به تیم کمک کند، می شد این اتفاق رخ دهد. چرا این اتفاق رخ نداد؟ چرا همه 60-70 درصد گرفته باشند ولی بازیکنان استقلال 32 درصد گرفته باشند.

او در واکنش به این سوال که آیا درست است که معاون باشگاه استقلال در گروه بازیکنان به صورت دستوری به آن ها گفته به هتل بیایند، اظهار کرد: به این صحبت ها برنگردید. این چیزها مسائل خصوصی است. نباید اینجا باز شود. این رخ داد و بازیکنان دوست نداشتند این اتفاق رخ دهد. باید هواداران این چیزها را بدانند. خود آقا فرهاد هم حرفی برای گفتن نداشت. او چقدر ضمانت کند؟ چقدر من ضمانت کنم؟ چقدر بگوییم مردم را ببینید؟ الان بحث مالی نیست. بحث احترام است. احترامی که باید گذاشته شود. مگر بازیکن برده است؟ نه اینکه بگویید پول می آید و نیاید؟ الان با این پول چه کار کنیم؟ به چند نفر مثل من هم نداده اند که مهم نیست. برای من زشت است که بحث مالی کنم. بازیکنانی هستند 40 روز است که دو میلیون، دو میلیون از هم قرض می گیرند.

منتظری در خاتمه اضافه نمود: یک عده دشمن استقلال هستند و در مورد آنها صحبت می کنم. از آنها نمی ترسم و آتو هم دست کسی ندارم. درباره آنها حرف می زنم. کسانی که جرأت نمی کنند درباره آنها صحبتی شود، من یقه آنها را گرفته ام. چرا استقلال باید آخر فصل ها، بازیکنانش را از دست بدهد؟ چرا استقلال باید آخر فصل بازیکنانش را از دست بدهد؟ هر مسئله ای دارید، ایرادی ندارد. چرا می گذارید آخر فصل شود و زنگ بزنید و اگر بازیکن تلفنتان را جواب نداد، بگویید او جواب ما را نداد. آن قدر بازیکن را جلوی مردم قرار ندهید. این بازیکنان به عشق مردم بازی می کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 150

به "منتظری: بازیکنان را مقابل هوادار قرار ندهید، مردم باید بدانند در استقلال چه خبر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتظری: بازیکنان را مقابل هوادار قرار ندهید، مردم باید بدانند در استقلال چه خبر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید