پوتین قوانین مهاجرتی و شهروندی روسیه را اصلاح می نماید

به گزارش مجله رویگری، پوتین مقررات مهاجرتی و قوانین شهروندی در روسیه را اصلاح می نماید.

پوتین قوانین مهاجرتی و شهروندی روسیه را اصلاح می نماید

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش مجله رویگری به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کاخ کرملین بیان کرد که رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین دستور اغاز فرایند اصلاح مقررات مهاجرتی و قوانین شهفرایندی در روسیه را صادر نموده و دولت روسیه انتظار دارد گزارش مربوطه را تااول مارس 2021 دریافت کند.

دولت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه قرار است در چارچوب فعالیت کارگروه اجرایی سیاست گذاری های مهاجرتی فدراسیون روسیه تا سال 2025، اقداماتی را به منظور اصلاح سازمان های مهاجرتی و انجمن های شهفرایندی در روسیه بر اساس دستورالعمل تهیه و تدوین شده توسط این کارگروه اجرایی به انجام برساند.

پوتین طرحی از دستورالعمل های مربوط به اجرای سیاست های مهاجرتی در روسیه را برای سال های 2019-2025 تصویب نموده و آنتون وینو، رئیس دفتر ستاد اجرایی ریاست جمهوری را به عنوان مسئول این اقدامات منصوب نموده است.

در ماه فوریه، مجلس عوام روسیه لایحه ای را تصویب کرد که لزوم کار کردن افراد ناتوان جسمی به عنوان شرط اخذ تابعیت روسیه را منتفی می ساخت. براساس قوانین و مقررات فعلی کشور روسیه، یک خارجی تنها زمانی می تواند اقدام به درخواست شهفرایندی روسیه کند که توان کار کردن داشته باشد و در صورتی که برای کار مناسب نباشد، باید یک فرزند توانمند بالای 18 سال داشته باشد تا تابعیت روسیه دریافت کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 756

به "پوتین قوانین مهاجرتی و شهروندی روسیه را اصلاح می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوتین قوانین مهاجرتی و شهروندی روسیه را اصلاح می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید