9 راز زیبایی که می تواند از خراب شدن ظاهر شما جلوگیری کند

به گزارش مجله رویگری، بعضی از زنان مانند لیلی کالینز ابرو های پر و پرپشتی دارند، اما برای کسانی که به طور طبیعی ابروهایشان نازک است، آرایشگران استفاده از مداد ابرو را توصیه می نمایند. معمولا ابرو های باریک سن را بیشتر نشان می دهد، در حالی که ابرو های ضخیم نشانه جوانی است.

9 راز زیبایی که می تواند از خراب شدن ظاهر شما جلوگیری کند

اکستنشن، برداشتن ابرو، خط چشم و استفاده از رژ لب هایی با رنگ های مد روز هزینه های زیادی دارد. اما ممکن است در عین حال که کوشش می کنید مد روز به نظر برسید، ویژگی های طبیعی خود را تغییر دهید.

به همین علت است که به گفته آرایشگران و استایلیست های حرفه ای باید بفهمید که چه نوع آرایش و مدل مویی، ممکن است ظاهر ما را خراب کند.

ابرو های خیلی باریک

بعضی از زنان مانند لیلی کالینز ابرو های پر و پرپشتی دارند، اما برای کسانی که به طور طبیعی ابروهایشان نازک است، آرایشگران استفاده از مداد ابرو را توصیه می نمایند. معمولا ابرو های باریک سن را بیشتر نشان می دهد، در حالی که ابرو های ضخیم نشانه جوانی است.

خط چشم ضخیم

آرایشگران توصیه می نمایند از کشیدن خط چشم ضخیم، به خصوص در پلک پایین خودداری کنید، چراکه سیاهی دور چشم و چین و چروک آن بیشتر به چشم می آید. در عین حال، اگر خط چشم به درستی زده گردد، می تواند اثر لیفت ایجاد کند. استفاده از خط چشم فقط در امتداد مژه های بالایی و در گوشه چشم توصیه می گردد. اگر خط را کمی محو کنید، ظاهری طبیعی تر به شما می دهد.

رژ لب مات

رژ لب مات که این روز ها بسیار شیک است، می تواند بسیار فریبنده باشد. واقعیت این است که وقتی لب ها از درخشندگی محروم می شوند، صورت بالغ تر به نظر می رسد.

رژگونه خیلی روشن

داشتن ظاهری طبیعی، جوان و گیرا همواره انتخاب مطمئنی است. به همین علت مهم است که با انتخاب رنگ رژ گونه ای که بیش از حد روشن یا براق است، زیاده روی نکنید. رژگونه کرم قابل تغییر ساده ترین راه برای اضافه کردن رنگ و لطافت به صورت است.

مو های صاف

به گفته متخصصان آرایش مدل مو، رشته های صاف و انتهای صاف آن ها می توانند ویژگی های صورت را کم فروغ کند. در عین حال، حلقه های بزرگ، حجم و پیچ و تاپ مو ها به قاب بندی صورت یاری می نماید و خطوط خشن را نرم می نماید.

رنگ مو های تیره و سرد

رنگ مو های سرد، رنگ های خاکستری را در پوست شما نمایان می نمایند. آرایشگران توصیه می نمایند رنگ های گرم را برای آرایش مدل مو های خود انتخاب کنید، به خصوص برای قسمت هایی که قاب صورت شما را می سازند. این کار باعث روشن شدن پوست و پویاتر شدن صورت می گردد.

اکستنشن مژه با ظاهری غیر طبیعی

اکستنشن مژه با ظاهر طبیعی یکی از جدیدترین ترند های زیبایی است. چشم های عروسکی با مژه های فوق العاده بلند و پرپشت دیگر مد نیستند. یک مژه کار حرفه ای می تواند اکستنشن هایی را متناسب با شکل صورت و چشمان شما انتخاب کند.

رژ لبی که رنگش خیلی تیره است

لب های تیره و پررنگ همواره جلب توجه می نمایند، اما رژ های تیره، چین و چروک های اطراف دهان، دندان ها، خط فک و جوش های صورت را بیشتر نشان می دهد. از طرف دیگر، یک رژ لب خنثی با رنگ تم صورتی می تواند تمام رنگ های پوست را صاف کند و چهره را درخشان کند.

سایه های خیلی گرم یا خیلی سرد برای زیرسازی

هنگام انتخاب سایه برای زیرسازی، استایلیست ها توصیه می نمایند به رنگ رگ های داخل ساعد خود توجه کنید. اگر رنگ رگ ها مایل به آبی به نظر می رسند، ته رنگ سردتری دارید و اگر مایل به سبز هستند، می توانید به سراغ رنگ های گرم تر بروید.

راه دیگر برای مشخص نوع رنگ پوست، این است که ببینید جواهرات طلایی بیشتر به شما می آید یا نقره ای. اگر جوارهرات نقره ای بیشتر به شما می آید، رنگ پوست شما سرد است و اگر طلایی است، نوع پوست شما گرم است. اگر طلا و نقره به یک مقدار به شما می آیند، پس رنگ شما خنثی است. برند ها روی بسته بندی خود حروف W (گرم)، C (سرد) یا N (خنثی) دارند، بنابراین هنگام خرید به این نکته توجه کنید.

منبع: روزیاتو

منبع: فرادید
انتشار: 2 اسفند 1401 بروزرسانی: 2 اسفند 1401 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 2109

به "9 راز زیبایی که می تواند از خراب شدن ظاهر شما جلوگیری کند" امتیاز دهید

1 کاربر به "9 راز زیبایی که می تواند از خراب شدن ظاهر شما جلوگیری کند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "9 راز زیبایی که می تواند از خراب شدن ظاهر شما جلوگیری کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید