افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت پست بانک به 100 میلیون ریال

به گزارش مجله رویگری، به منظور بهره برداری بیشتر مشتریان از خدمات غیرحضوری و کاهش احتیاج به حضور در شعب و باجه های بانکی، سقف انتقال کارت به کارت این بانک از 60 میلیون ریال به 100 میلیون ریال در هر شبانه روز افزایش یافت.

افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت پست بانک به 100 میلیون ریال

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، سیدرحمان حسین پور رییس اداره کل روابط عمومی ضمن عذرخواهی از مشتریان این بانک به جهت اختلال ایجاد شده در سامانه های بانکی طی چند روز گذشته و عدم ارائه به موقع خدمات بیان کرد: به منظور بهره برداری بیشتر مشتریان از خدمات غیرحضوری و کاهش احتیاج آنان به حضور در شعب و باجه های بانکی، سقف انتقال کارت به کارت این بانک از 60 میلیون ریال به 100 میلیون ریال در هر شبانه روز افزایش یافت.

متن عذرخواهی بدین توضیح است:

مشتریان گرامی پست بانک ایران

با درود و آرزوی سلامتی

متأسفانه، چندروز اخیر به دلیل ضرورت بروزرسانی سامانه های اطلاعاتی این بانک با هدف ارائه خدمات مطلوب بانکی، نارسایی هایی در خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز ایجاد شد. ضمن پوزش از شما مشتریان گرانقدر بخاطر این اتفاق، به اطلاع می رساند؛ در اسرع وقت این کاستی ها مرتفع و خدمات بهتر و شایسته شما همراهان ارائه خواهد شد. امیدواریم با جلب رضایت شما مشتریان بتوانیم همانند گذشته خدمات شایسته ای را ارائه نماییم.

همچنین به منظور بهره برداری بیشتر مشتریان گرانقدر از خدمات غیرحضوری و کاهش احتیاج به حضور در شعب و باجه های بانکی، سقف انتقال کارت به کارت این بانک از 60 میلیون ریال به 100 میلیون ریال در هر شبانه روز افزایش یافت.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1234

به "افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت پست بانک به 100 میلیون ریال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت پست بانک به 100 میلیون ریال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید