انتقاد ساکت الهامی از شرایط نساجی؛ در استان سرسبز مازندران حتی یک زمین تمرین نداریم، فعلاً تنها به برد نفت مسجدسلیمان فکر می کنیم

به گزارش مجله رویگری، گروه استان ها سرمربی تیم نساجی مازندارن گفت: قطعاً برای استان سرسبز مازندران خوب نیست که یک زمین تمرین و یا ورزشگاه باکیفیت نداشته باشد اما فعلاً چاره ای نداریم.

انتقاد ساکت الهامی از شرایط نساجی؛ در استان سرسبز مازندران حتی یک زمین تمرین نداریم، فعلاً تنها به برد نفت مسجدسلیمان فکر می کنیم

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از ملاقات با نفت مسجدسلیمان در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور گفت: قبل از هر چیز سال نو میلادی را به تمام هم وطن های مسیحی عزیزمان تبریک عرض نموده و از مجموعه باشگاه سپاهان و هیئت فوتبال اصفهان تشکر می کنم که شرایط استفاده از ورزشگاه نقش دنیا را برای ما فراهم کردند.

وی توضیح داد: مسابقه فردا قطعاً بازی سختی خواهد بود؛ نفت مسجدسلیمان تیم جوان، دونده و بسیار خوبی است که ساختار دفاعی توانمندی دارد و اگر چه نتایج خوبی به دست نیاورده اما به مرور هارمونی خوبی پیدا نموده است.

سرمربی نساجی مازندران خاطر نشان کرد: نفت کادر فنی باهوش، مجرب و بسیار خوبی دارد و تیم سرسخت و قلدری است که فوتبال با برنامه ای را بازی می نماید. تیم ما نیز شرایط خوبی دارد و بازیکنانم می دانند از بازی فردا چه می خواهند و با تمرکز و مدیریت درست بازی به نتیجه لازم برسند. امیدوارم فردا در بازی که نه میزبان هستیم و نه مهمان، بتوانیم دل طرفداران مان را از راه دور شاد کنیم.

وی اضافه نمود: با تمام احترامی که برای نفت مسجدسلیمان قائل هستم، شرایط جدول به گونه ای است که ما چاره ای جز پیروزی نداشته و محکوم به برد هستیم و باید بتوانیم که 3 امتیاز بازی را به دست آوریم. امتیازات بازی فردا بسیار حیاتی بوده و در ادامه راه برای هر 2 تیم حائز اهمیت است.

الهامی در پاسخ به اینکه چه دیدگاهی درخصوص برگزاری بازی در اصفهان دارد، گفت: قطعاً برای استان سرسبز مازندران خوب نیست که یک زمین تمرین و یا ورزشگاه باکیفیت نداشته باشد اما فعلاً چاره ای نداریم. استاندار مازندران قول داده تا شرایطی را فراهم کند که ما در نیم فصل دوم بتوانیم از زمین ورزشگاه شهدای ساری استفاده کنیم و میزبان بازی هایمان باشیم.

وی در ادامه متذکر شد: با تمام این تفاسیر الان تنها چیزی که برای ما اهمیت دارد، بازی سخت فردا و موفقیت در آن است.

سرمربی نساجی خاطر نشان کرد: ما هیچ بازیکن محروم و یا مصدومی نداریم و نساجی برای بازی فردا آماده است. امیدوارم بتوانیم از تمام توانمندی های بازیکنان مان به برترین شکل استفاده کنیم و بازیکنان مان با تکیه بر جسارت و جنگندگی همیشگی شان بازی نمایند

س

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 بهمن 1400 بروزرسانی: 17 بهمن 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1846

به "انتقاد ساکت الهامی از شرایط نساجی؛ در استان سرسبز مازندران حتی یک زمین تمرین نداریم، فعلاً تنها به برد نفت مسجدسلیمان فکر می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد ساکت الهامی از شرایط نساجی؛ در استان سرسبز مازندران حتی یک زمین تمرین نداریم، فعلاً تنها به برد نفت مسجدسلیمان فکر می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید