اخبار صنعت

استفاده از صنایع دستی در المان و مبلمان شهری استان گلستان

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی وسومین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران از بخش نمایشگاهی استان گلستان بازدید کرد.

10 فروردین 1399

گزارش یک مرگ، نخستین بخش از گزارش کمیته مشورتی مرگ پرندگان میانکاله منتشر شد، کمیته مشورتی: گزارش سازمان دامپزشکی از مرگ پرندگان میانکاله مخدوش است

خبرنگاران: پس از انتشار خبرمرگ و میر وسیع پرندگان در میانکاله و پس از آن انتشار خبر مرگ و میر پرندگان مهاجر در گلستان، سازمان دامپزشکی کشور دلیل مرگ و میر پرندگان میانکاله را تغذیه آن ها از سم بوتولیسم اظهار داشت. اتفاقی که به دلیل کاهش سطح آب تالاب میانکاله...

9 فروردین 1399

زمان بندی قطع رمز دوم ایستا در 18 بانک و موسسه اعتباری

بانک مرکزی در ادامه اقدامات اجرای طرح رمز دوم پویا زمان بندی قطع رمز دوم ایستا در 18 بانک و موسسه اعتباری را گفت.

6 فروردین 1399

طرح استراتژیک بین المللی سازی دانشگاه شهید چمران تدوین شد

مدیر دفتر همکاری های علمی و بین الملل دانشگاه شهید چمران اهواز از تهیه طرح استراتژیک بین المللی سازی این دانشگاه با چشم انداز پنج ساله اطلاع داد.

4 فروردین 1399

معمای افزایش آلودگی هوای اصفهان در شب ها

خبرنگاران/اصفهان آلودگی هوا معضلی است که هر سال گریبان کلانشهر اصفهان و شهرهای صنعتی اطراف اصفهان را گرفته، این معضل اما این روزها با افزایش شاخص آلایندگی در شب ها، پیچیده تر شده است.

4 فروردین 1399

صفر تا صد انتخابات نشریات دانشجویی ، تشکیل کمیته های مرکزی دانشگاهی شرط حضور در انتخابات وزارت علوم

بر اساس اعلام کمیته مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم دانشگاه ها موظف هستند که تا خاتمه اسفند ماه انتخابات اعضای کمیته مرکزی نشریات دانشجویی دانشگاه ها را برگزار و نتایج را به معاونت فرهنگی وزارت علوم اعلام نمایند.

2 فروردین 1399

تساوی یک نیمه ای استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان

به گزارش خبرنگاران، دو تیم استقلال و نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر از ساعت 17 و در حضور حدود 5 هزار طرفدار در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی با نتیجه مساوی یک - یک به سرانجام رسید.

1 فروردین 1399

خروج از محدودیت شعاع 120 کیلومتری موجب رونق شهرک های صنعتی می شود

خبرنگاران/تهران حسین کاغذلو در دیدار با مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران با اشاره به رونق تولید در شهرک های صنعتی شهرستان ورامین گفت: خروج از محدودیت شعاع 120 کیلومتری موجب رونق در شهرک های صنعتی می شود.

24 اسفند 1398

گروه بیوتکنولوژی قارچ های صنعتی، گروه پژوهشی برتر جهاد دانشگاهی خراسان رضوی شد

خبرنگاران/خراسان رضوی گروه بیوتکنولوژی قارچ های صنعتی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی به عنوان گروه پژوهشی برتر این سازمان انتخاب شد.

21 اسفند 1398

ویژگی های منحصربه فرد تاریخی همدان حفظ گردد، آپارتمان 50 طبقه مناسب همدان نیست

خبرنگاران: استاندار همدان گفت: شهر و استان همدان تاریخی است و ویژگی های منحصر به فردی دارد که باید آن را حفظ کرد، نباید با ساخت و سازهای اشتباه این ویژگی همدان را نابود کرد.

17 اسفند 1398

مهدی: نفت مجوز حضور در آسیا را نگیرد، ذوب آهن را جایگزین می کنیم؛ تراکتورسازی به پلی آف نمی رود

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال خاطرنشان کرد اگر نفت نتواند مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بگیرد، ذوب آهن جایگزینش خواهد شد.

17 اسفند 1398

توقف صادرات گاز ازبکستان از سال 2025

نخست وزیر ازبکستان گفت: طبق برنامه صادرات گاز این کشور از سال 2025 به دلیل استفاده در صنایع داخلی قطع خواهد شد.

16 اسفند 1398

اصلی ترین مأموریت آموزش وپرورش به روایت وزیر

خبرنگاران/خراسان رضوی وزیر آموزش و پرورش گفت: اصلی ترین ماموریت آموزش وپرورش این است که افرادی تربیت کند که در زندگی روی پای خود بایستند، از انفعال و درماندگی نجات یابند و از حقوق خود دفاع نمایند.

14 اسفند 1398

حاتمی به بادران پیوست

فرزاد حاتمی، مهاجم پیشین تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس به عضویت تیم بادران تهران درآمد.

13 اسفند 1398

جزئیات انتقال آب دریای عمان به 3 استان شرقی کشور

تفاهم نامه انتقال آب از دریای عمان به سه استان شرقی کشور به منظور تأمین آب شرب و صنعت امضا شده و همچنین جزئیات تخصیص آب از دریای عمان به شرکت های آب منطقه ای این سه استان ابلاغ شد.

10 اسفند 1398

مردم از سفر به گیلان خودداری نمایند

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان گیلان از مردم تهران و سایر شهرها خواست در شرایط کنونی شیوع کرونا از سفر به این استان خودداری نمایند.

8 اسفند 1398

طرح توسعه منطقه نمونه گردشگری گیلارلوی گرمی همچنان راکد است

طرح توسعه منطقه نمونه گردشگری گیلارلوی شهرستان گرمی با وجود وعده ها مبنی بر بهره برداری سریع از این پروژه همچنان راکد است.

5 اسفند 1398

زنجان به قطب گردشگری غذا تبدیل می گردد

مدیر بخش کشاورزی و گردشگری سازمان اکو گفت: امیدواریم با کوشش مردم و مسئولان زنجان را به قطب گردشگری غذا در سطح بین المللی و منطقه تبدیل کنیم.

30 بهمن 1398

ایران در کسب درآمد 150 میلیارد دلاری گردشگری حلال خیلی عقب است

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی با اشاره به اینکه کوشش می کنیم صنعت گردشگری در اختیار فرهنگ، اقتصاد و تعامل با جهان براساس مفاهیم انقلاب اسلامی گسترش یابد، گفت: ایران از درآمد کسب 150 میلیارد دلاری گردشگری حلال خیلی عقب است.

30 بهمن 1398

شادی مردم از زنده شدن زاینده رود

زاینده رود یا زنده رود به معنی دهنده زندگی، بزرگترین رودخانه فلات مرکزی ایران است که از کوه های زاگرس مرکزی به ویژه زردکوه بختیاری سرچشمه گرفته و در کویر مرکزی ایران به سمت شرق حدود 200 کیلومتر پیش می رود و در نهایت به تالاب گاوخونی می ریزد.

28 بهمن 1398
تعداد: (104)