بشار رسن: استقلال هرگز، اما شاید به سپاهان رفتم!

به گزارش مجله رویگری، بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس که در آخرین دربی برابر استقلال پیروز شد با گل خود، سرخپوشان را از شکست نجات دهد و آن ها را به یک تساوی ارزشمند برساند، هنوز شرایط نامشخصی برای آینده همکاری در ترکیب پرسپولیس دارد. موضوعی که باعث شده به سوژه جذاب رسانه های عراقی برای تبادل نظر تبدیل گردد.

بشار رسن: استقلال هرگز، اما شاید به سپاهان رفتم!

بشار رسن این بار در گفت: وگویی که با شبکه السومریه نیوزعراق داشته در بخشی از آن برابر یک سوال جنجالی از سوی مجری آن نهاده شد. سوالی که مربوط به قبول احتاقتصادی پیشنهاد از رقیب دیرینه این باشگاه بود. رسن در واکنش به این سوال که اگر باشگاه استقلال رقیب پرسپولیس به شما پیشنهاد اقتصادی بهتری بدهد، قبول می کنید، گفت: نه به هیچ وجه قبول نمی کنم. اگر باشگاه سپاهان یا باشگاه دیگر ایرانی به من پیشنهاد دهند، شاید قبول کنم، ولی پیشنهاد استقلال را به خاطر احترام به طرفداران پرسپولیس قبول نمی کنم.

هافبک عراقی پرسپولیس با اشاره به طرفداران پرسپولیس و شرایطی که طی دو سال اخیر در این تیم داشته، گفت: طرفداران پرسپولیس همواره در مدت حضور در این باشگاه از من حمایت کردند. آن ها در زمان فوت مادرم و تمام لحظات سخت حامی من بودند. هنوز درباره آینده ام تصمیم قطعی نگرفتم و ممکن است به لیگ عراق برگردم و برای الزوراء یا هر تیمی دیگری بازی کنم. آینده هنوز تعیین نیست اگر به عراق برگردم بدون شک ترجیحم نیرو هوایی است، اما می توانم برای تیم های دیگر عراق نیز بازی کنم.

منبع: ورزش 3

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 892

به "بشار رسن: استقلال هرگز، اما شاید به سپاهان رفتم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بشار رسن: استقلال هرگز، اما شاید به سپاهان رفتم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید