توسعه زیرساختهای ارتباطی با فناوری ایرانی

به گزارش مجله رویگری، محمد جعفرپور در گفتگو با خبرنگاران افزود: در توسعه زیرساختهای ارتباطی نگاه ما در دولت سیزدهم در راستای تحقق ایران قوی در مرحله اول به داخل کشور است و به توان و دانش جوانان نخبه ایرانی اعتقاد و باور کامل داریم.

توسعه زیرساختهای ارتباطی با فناوری ایرانی

وی اضافه کرد: شرکت های دانش بنیان حوزه ICT بیش از آنکه نیاز به تسهیلات مالی داشته باشند، به اعتماد مدیران و اپراتورهای مخابراتی به محصولاتشان نیاز دارند. ما این باور را در عمل نشان دادیم و به عنوان اپراتور شبکه های مادر مخابراتی در کشور با حمایت همه جانبه از شرکت های دانش بنیان ایرانی با افتخار محصولات لبه تکنولوژی تولید ایران را در شبکه زیرساخت استفاده می کنیم.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: امیدواریم سایر اپراتورهای مخابراتی نیز دنباله روی شرکت ارتباطات زیرساخت باشند و به محصولات ایرانی برای استفاده در شبکه های خود اعتماد کنند.

وی تاکید کرد: وقتی محصولی در شبکه زیرساخت کشور عملکرد خوبی دارد و استانداردهای شرکت ارتباطات زیرساخت را تأمین می کند، قطعاً جوابگوی نیاز سایر اپراتورهای مخابراتی کشور هم خواهد بود.

جعفرپور خاطر نشان کرد: عملکرد مناسب وزارت ارتباطات در زمینه سازی برای مشارکت سازنده و مؤثر بخش خصوصی در تصمیم سازی و تصمیم گیری در مدیریت صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، قدردانی رئیس جمهور محترم در مراسم افتتاحیه روز جهانی ارتباطات را به همراه داشت که موجب افتخار خانواده ICT کشور است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1402 بروزرسانی: 1 تیر 1402 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 2157

به "توسعه زیرساختهای ارتباطی با فناوری ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه زیرساختهای ارتباطی با فناوری ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید