حمایت از شهرداری برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی

به گزارش مجله رویگری، خبرگزاری خبرنگاران-عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما از شهرداری برای تحقق وعده خود مبنی بر تأمین و نوسازی دو هزار و 500 دستگاه اتوبوس در سال تازه با یاری دولت حمایت می کنیم.

حمایت از شهرداری برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، ناصر امانی در حاشیه پنجاه و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به رقم تحقق بودجه سال 1400 بر اساس اظهارات شهردار تهران اظهار داشت: ما امروز صبح در جریان قرار گرفتیم که 93 درصد از بودجه اصلاح شده شهرداری محقق شده که باید در کمیسیون بودجه گزارشات تفصیلی از معاونت اقتصادی شهرداری دریافت و آنالیز گردد تا بتوانیم اظهارنظر کنیم.

وی اضافه کرد: ما در مورد مقدار تحقق بودجه، بنا را بر صداقت و حسن نیت می گذاریم و حتما صورت گرفته است چرا که اگر غیر از این باشد شهردار تهران در تریبون رسمی موضوع را اعلام نمی کند.

امانی در مورد ناوگان حمل و نقل عمومی نیز گفت: شهردار تهران در این خصوص اعدادی را عنوان کرد که 900 دستگاه از جهت فاینانس نفت به وسیله دولت خریداری می گردد و یک هزار دستگاه نیز به وسیله شهرداری دستگاه نوسازی و تعمیر می گردد و با جمع تأمین دیگر دستگاه های وعده داده شده، به دو هزار و 500 دستگاه در امسال می رسد.

وی تأکید کرد: ما حمایت می کنیم که این وعده عملی گردد، هرچند وعده سنگینی است و امیدواریم دولت به قول خود عمل کند؛ بعید به نظر می رسد در طول یک سال محقق گردد و شاید در صورت وجود منابع در چند سال بتوان به نتیجه رسید اما اگر این اتفاق بیفتد و دولت به وعده خود عمل کند، باعث خوشحالی ما خواهد بود.

امانی در ادامه یادآور شد: در این زمینه 82.5 درصد سهم دولت و 12.5 درصد سهم شهرداری است که امیدواریم به نتیجه برسد.خبرگزاری خبرنگاران-

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 خرداد 1401 بروزرسانی: 5 خرداد 1401 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1942

به "حمایت از شهرداری برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت از شهرداری برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید