مهدی: نفت مجوز حضور در آسیا را نگیرد، ذوب آهن را جایگزین می کنیم؛ تراکتورسازی به پلی آف نمی رود

به گزارش مجله رویگری، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال خاطرنشان کرد اگر نفت نتواند مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بگیرد، ذوب آهن جایگزینش خواهد شد.

مهدی: نفت مجوز حضور در آسیا را نگیرد، ذوب آهن را جایگزین می کنیم؛ تراکتورسازی به پلی آف نمی رود

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

سهیل مهدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله رویگری، درباره آخرین شرایط باشگاه نفت برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و در پاسخ به این سوال که آیا مجوز حرفه ای این باشگاه صادر خواهد شد یا خیر، گفت: من نمی توانم در این مورد قضاوت کنم. AFC در این خصوص تصمیم گیری خواهد نمود، اما باشگاه ها 20 روز دیگر فرصت دارند و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد. دوست داریم مدارک همه نمایندگان کشورمان صادر گردد. این تیم ها هر چقدر قوی تر به لیگ قهرمانان آسیا بروند، ما هم خشنود تر می شویم.

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال در پاسخ به این سوال که اگر نفت نتواند به لیگ قهرمانان آسیا برود، چه تیمی جایگزین آن خواهد شد؟، گفت: قوانین ورودی لیگ قهرمانان آسیا به صورتی است که نه تنها نفت، بلکه هر تیم دیگری نتواند مجوزهای لازم را بگیرد، سریعاً باشگاه بعدی که در جدول رده بندی حضور داشت، جایگزینش می گردد. ما فعلاً منتظر اعلام سهمیه های جدید از سوی AFC هستیم، اما اگر به صورت کنونی1+3 باشد، ذوب آهن جایگزین نفت خواهد شد. این جایگزینی هم به صورتی خواهد بود که تراکتورسازی که پیش از این قرار بود به پلی آف برود، به صورت مستقیم به لیگ قهرمانان آسیا می رود و ذوب آهن راهی پلی آف می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 670

به "مهدی: نفت مجوز حضور در آسیا را نگیرد، ذوب آهن را جایگزین می کنیم؛ تراکتورسازی به پلی آف نمی رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی: نفت مجوز حضور در آسیا را نگیرد، ذوب آهن را جایگزین می کنیم؛ تراکتورسازی به پلی آف نمی رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید