پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ از امروز شروع می گردد

به گزارش مجله رویگری، به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، با توجه به پیگیری و هماهنگی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با دستگاه ها و سازمان های متولی، الکامپ 1402در تاریخ 4 تا 7 تیرماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و بر این أساس پیش ثبت نام آن از فردا به وسیله پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی iran-elecomp.com شروع خواهد شد.

پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ از امروز شروع می گردد

طبق اعلام ستاد برگزاری الکامپ، در این دوره از نمایشگاه مانند سنوات قبل، متقاضیان فضای نمایشگاهی کمتر از 80 مترمربع، بعد از ثبت نام، تایید مدارک و پس جانمایی غرفه به وسیله ستاد برگزاری در سایت الکامپ، 48 ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه های مرتبط، ثبت نام خود را قطعی نمایند.

متقاضیان بالای 80 مترمربع نیز پس از ثبت نام در سایت الکامپ، به ترتیب اولویت زمانی ثبت نام، برای جانمایی دعوت خواهند شد و این گروه نیز پس از مشخص فضای غرفه، 48 ساعت مهلت خواهند داشت تا با تسویه حساب مالی، ثبت نام خود را قطعی نمایند.

متقاضیان سازمان ها و نهادهای دولتی نیز مانند بخش خصوصی می توانند با مراجعه به سایت الکامپ ثبت نام نمایند. بدیهی است ثبت نام این گروه از متقاضیان نیز پس از تسویه حساب مالی قطعی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1402 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 2134

به "پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ از امروز شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ از امروز شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید