توضیح مدیرعامل استقلال درباره شکایت از وریا غفوری و مسائل دیگر

به گزارش مجله رویگری، احمد مددی مدیرعامل استقلال در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه استقلال، به سوالاتی پاسخ داد که به شرح زیر است:

توضیح مدیرعامل استقلال درباره شکایت از وریا غفوری و مسائل دیگر

اگر موافق هستید از جلسه روز گذشته تان با آقای فکری شروع کنیم.

- آقای فکری روز گذشته به باشگاه آمدند و با یکدیگر جلسه بسیار خوبی داشتیم. متاسفانه برخی حاشیه سازان می خواهند هرطوری شود استقلال را در حاشیه بیاندازند و این در حالی است که تمام قد از ایشان حمایت می کنیم و از هواداران هم می خواهم ملعبه دست بدخواهان نشوند. در جلسه با آقای فکری با یکدیگر مصاحبه در خصوص مسائل مختلف کردیم و نتایج این جلسه را قطعا در فرایند تیم مشاهده خواهید کرد.

اینکه باشگاه استقلال از وریا غفوری شکایت کرده صحت دارد؟

- قطعا خیر.

اما انتشار نامه باشگاه استقلال به کمیته اخلاق این شائبه را به راه انداخته است

این نکته را باید عرض کنم که باشگاه استقلال موظف است پاسخ نامه نهادها و ارکان قضایی و نظارتی را بدهد. این یک رویه عمومی برای کلیه باشگاه هاست. از سوی کمیته اخلاق نامه ای در خصوص وریا آمده بود و از ما توضیحاتی خواسته بودند و ما هم توضیحاتی را ارائه دادیم. اصلا چیزی به اسم شکایت اینجا مطرح نیست. باشگاه استقلال حامی کلیه بازیکنان خود است. شایعه شکایت ما از وریا هم ساخته پرداخته اذهان بیمار است و باید هواداران استقلال در این قضایا باهوش باشند و در زمین حاشیه سازان بازی نکنند.

یک مسئله دیگر در خصوص مطالبات بازیکنان است.

ما به همه بازیکنان از 12 الی 67 درصد قراردادشان را پرداخت کرده ایم. این را هم در نظر بگیرید که رقم برخی قراردادها رشد قابل توجهی داشته درحالی که درآمدهای باشگاه تا این حد افزایش نداشته است. از طرفی تنها چند بازیکن استقلال از فصل گذشته طلب دارند که به زودی به آن ها هم پرداختی خواهیم داشت.

این نگرانی هم وجود دارد که به خاطر طلب بودورف، استقلال در نیم فصل نتواند بازیکنی جذب کند.

پنجره جابجایی نیم فصل از 2 اسفند است و هواداران به هیچ وجه نگران نباشند. در جلسه هیئت مدیره درباره نحوه تهیه و پرداخت پول بودورف تصمیمات خوبی گرفته شد و قطعا استقلال در نیم فصل بدون مشکل بازیکنان مد نظر کادرفنی را جذب می کند.

درباره مسائلی مثل غذای بازیکنان و ... هم توضیحاتی را بیان کنید.

اگر اجازه دهید در روزهای آینده درباره این مسائل صحبت می کنم. فقط چند نکته را به صورت کوتاه بیان کنم. اول اینکه در هیچ دوره ای به بازیکنان بعد از تمرین ناهار داده نمی شد و در دوره مدیریت فعلی این اتفاق رخ داده است. دوم اینکه نوع غذا همواره با نظر پزشک تیم انتخاب می شود. سوم اینکه ما اگر بنای صرفه جویی در مسائل مالی را داشتیم، تیم را یک روز زودتر به مسجد سلیمان نمی فرستادیم.

اما در خصوص زمین تمرین هم باید بگویم ما سه زمین و دو سالن در اختیار داریم. زمین تهرانسر هم از 5 اسفند دوباره در اختیار ما قرار می گیرد و درباره گلایه های بازیکنان در خصوص شرایط زمین انقلاب هم بنده از آقای مظلومی و مسئول نگهداری چمن این زمین توضیحات خواسته ام.

منبع: فرارو
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1376

به "توضیح مدیرعامل استقلال درباره شکایت از وریا غفوری و مسائل دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح مدیرعامل استقلال درباره شکایت از وریا غفوری و مسائل دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید