زنی قبل از خودکشی به خواب مرده شور رفته بود

به گزارش مجله رویگری، در گزارش زیر ماجرای خواب عجیب یک غسال بهشت زهرا (س) را می خوانید.

زنی قبل از خودکشی به خواب مرده شور رفته بود

به گزارش ، ساعت کاری تمام شد، مثل همواره آماده رفتن به خانه شدیم و باز مثل روز های دیگر در راه بازگشت به جسد هایی که در آن روز دیده بودم فکر می کردم. آن شب، چون خیلی خسته بودم زود به خواب رفتم و خواب عجیبی دیدم.

خانمی را که برای شست وشو به غسالخانه آورده بودند، زنده بود و دست و پایش را با زنجیر بسته بودند و روی سنگ گذاشتنش و آغاز به شستن کردند، فقط انگار جای سیلی و ضربه روی صورتش بود، در خواب خیلی منقلب شدم.

گریه کردم و برایم خیلی عجیب بود. صبح در حالی که درگیر تعبیر این خواب در ذهنم بودم به بهشت زهرا (س) آمدم و برای کار روزانه آماده شدم. در ابتدا قبل از آغاز کار برای همکارانم ماجرای خوابم را تعریف کردم.

حتی این که آن خانم چه لباسی پوشیده بود یا روی کدام سنگ او را می شستند.

آن روز تا غروب جنازه ها را شستیم و همه چیز عادی بود. زمان استراحت شد و رفتیم برای آماده شدن و رفتن. در حال پوشیدن لباس های خود بودیم که عده ای از همکارانم را صدا زدند که جنازه ای برای شستن آورده اند.

چند لحظه ای از رفتن آن ها نگذشته بود که دیدم با تعجب و سراسیمه آمدند گفتند بیا همان که می گفتی آوردند! خشکم زد. با صدای لرزان گفتم: چه می گویید؟ چه شده؟ من، من گفتم؟ آهسته آهسته با ترس عجیب رفتم داخل غسالخانه! باور کردنی نبود، نه تن ها من بلکه آن روز 14 یا 15 نفر بودیم. همه این صحنه را دیدند.

روی پاهایم نمی توانستم بایستم. خانمی سیلی خورده! چه می بینم! چند لحظه بعد به خودم آمدم. رفتم از اقوامش ماجرا را بپرسم، یکی از بستگانش گفت: چند سال پیش بر اثر فشار های روحی زیاد این بنده خدا مجنون می گردد و در حالت شدید روحی قرار می گیرد. آن را با زنجیر به تخت تیمارستان می بستند. این اواخر هم حال بدی داشت تا این که خودش را از پشت بام تیمارستان به پایین می اندازد و فوت می نماید.

منبع:رکنا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1668

به "زنی قبل از خودکشی به خواب مرده شور رفته بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنی قبل از خودکشی به خواب مرده شور رفته بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید